דבר המנכ"ל

קבוצת אימג'סטור מערכות בע"מ אשר יש לי הכבוד לעמוד בראשה, שמה לה למטרה להיות החברה המובילה בכל אחד מתחומי פעילותה.

במסגרת פעילותה, מספקת הקבוצה, פתרונות מלאים למגוון השירותים הקיימים כיום, מסריקת מסמכים וסריקת ברקוד, ועד יבוא ומכירה של סורקי מסמכים ומגוון רחב של מוצרי ברקוד המשמשים לסימון זיהוי מוצרים, ליקוט נתונים וניהול מערכות אירגוניות מורכבות.

חברת אימג'קוד פתרונות מספקת מוצרי ברקוד וסריקה למגוון רחב של גופים וחברות במשק הישראלי, ועל קהל לקוחותיה נמנים: ממשרדי ממשלה, גופים ביטחוניים, בנקים, חברות תעופה, חברות פרטיות, חברות ביטוח, רשויות מקומיות, ארכיונים, מוסדות אקדמאים ועוד.
הערך המוסף של לקוחות אימג'קוד היא הייעוץ המקצועי ברכישת ציוד נכון בהתאמה לצרכי הפרויקטים והמכרזים , זאת הודות למומחים בתחום הנמנים עם צוות החברה כחלק מקבוצת אימג'סטור המובילה את מקצועיות נושא הסריקה בישראל .

החברה מפתחת ומפעילה כיום אמצעי סריקה וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם ועושה שימוש בציוד ייעודי מן השורה הראשונה, תוך יישום הידע הרב שנצבר בחברה ובעולם ואשר מתעדכן באופן שוטף.
החברה בראשותי על כלל סניפיה בפתח תקוה, מודיעין עילית, קרית גת, ערד וטבריה וכ – 500 עובדיה, נשמח לספק גם לכם את השרות הטוב ביותר ולהעמיד לרשותכם את מיטב ניסיוננו במגוון התחומים.

הצטרפו עוד היום לקהל לקוחותנו ובואו להיות חלק ממשפחת אימג'סטור המורחבת.