הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית באה לידי ביטוי בתחומים שונים והופכת את חיינו קלים ונוחים, מכפי שהיו בעבר. היא לא פספסה גם את תחום המדפסות, כמותן אפשר למצוא כיום בשלל של דגמים ואיכויות. מדפסות מדבקות ברקוד מתבססות על פיתוחים של השנים האחרונות והן, וכפי שניתן לנחש, משמשות לצורך הדפסה על מדבקות שתודבקנה ישירות על גבי המוצרים או הפריטים, המוצעים בבית העסק. השימוש במדפסות מסוג כזה חוסך לעסק פנייה לבית דפוס חיצוני ומאפשר לו התנהלות טובה יותר וגם גמישות רבה.

טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת

מדפסת ברקוד מתבססת על טכנולוגיה מיוחדת, המכונה "טכנולוגית העברה תרמית". טכנולוגיה זו באה לידי ביטוי בשתי דרכים: היא יכולה להדפיס את הברקוד על ניירות רציפים או על גבי גלילים, כאשר במקרה זה תהיה מצוידת המדפסת בריבונים (גלילי דיו), שנקודות ההדפסה שבו מחוממות והן אלו המטביעות את הברקוד על התווית (תווית מנייר, מבד, מפוליאסטר או מכל חומר אחר). הדרך השנייה היא הדפסת הברקוד באמצעות מדפסת שאיננה מצריכה שימוש בריבונים (גלילי דיו), שכן היא מדפיסה את הברקוד על נייר תרמי מיוחד, שצבעו משתנה בעת המגע עם החום.

מגוון של אפשרויות

כאשר מחפשים מדפסת ברקוד מחיר הוא אחד הפרמטרים שבוחנים, שכן אלו מגיעות בטווח רחב מאד של מחירים. ישנן כיום מדפסות ברקוד ניידות, ישנן משרדיות ויש גם כאלו הנחשבות לגדולות ומאסיביות, והן מיועדות לתעשיות השונות. באמצעות מדפסות הברקוד ובזכות הטכנולוגיה החדשנית המשולבת בהן ניתן להגיע לרזולוציות הדפסה גבוהות ואיכותיות מאד ולהדפיס בכל שפה, בכל פונט וגם על אלמנטים שונים. אפשר להדפיס עם המדפסות על מדבקות ועל תוויות העשויות בצורות, בגדלים וגם מסוגים רבים של חומרים, כאמור. לפני רכישת המדפסת חשוב מאד להגדיר את הצרכים ואת התקציב, שנועד לטובת הרכישה. מומלץ לפנות למומחים בתחום ולהיעזר בניסיונם לצורך מציאת המדפסת המתאימה.

מחפשים מדפסת ברקוד מאיכות גבוהה? חברת אימג' קוד היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה, שמתמחה בפתרונות סריקה, מעמידה לרשותכם מגוון של מדפסות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים. לפרטים, התקשרו לטלפון 03-9484910