מחשב מחודש הוא מחשב אשר עבר שימוש מסוים – פעמים רבות שימוש לא רב בכלל, ופעמים אחרות אף מדובר במחשב שאינו עבר שימוש כלל ורק הופיע בתצוגה, אך כעת אין אפשרות למכור אותו כמוצר שמוגדר כחדש לחלוטין. מחשבים מחודשים יכולים לשמש גם אנשים פרטיים וגם משרדים, חברות וארגונים שמשתמשים בכמות קטנה או גדולה של מחשבים ורכישה של מחשבים מחודשים טומנת יתרונות רבים ומגוונים עבור כל עסק. אם אתם מעוניינים בחברה המבצעת מכירת מחשבים מחודשים, חברת אימג'קוד מספקת פתרונות שונים בתחום החומרה והתוכנה, לרבות מכירה של מחשבים מחודשים – ניידים ונייחים כאחד.

היתרונות שברכישת מחשב מחודש

מחשב מחודש הוא מחשב שעובר בדיקות רבות לפני שהוא מוצע למכירה. בניגוד לרכישה של מחשב יד 2 רגיל, שהיא בגדר רכישה של חתול בשק, ואינכם יכולים לדעת מהו מצבו האמיתי או מה עבר עליו – מחשב מחודש בא עם אחריות ובכל מקרה עבר בדיקות מעבדה משמעותיות, הן מבחינת חומרה והן מבחינת תוכנה.

מעבר לכך, כמובן שמדובר בחיסכון כלכלי משמעותי. מחשב מחודש הוא מוצר איכותי שמעניק שימוש לטווח ארוך, כמו מחשב חדש או כמעט כמוהו, אך בעלות מופחתת באופן ניכר, ולעיתים עד כדי כמה עשרות אחוזים פחות ממחיר מחשב חדש. יתרון נוסף של מחשב מחודש נעוץ בכך שהוא עוזר לשמירה על איכות הסביבה.

מחשב מחודש לעסק

כאשר מדובר בעסק גדול יחסית, המשתמש במספר גדול של מחשבים, מחשב מחודש יעניק לכם את התועלת הגבוהה ביותר ביחס לעלות שלו. תקבלו מוצר מתפקד, שנבדק בקפדנות, אך מחירו משתלם. כשצריך לרכוש מספר גדול של מחשבים, מדובר כמובן בהוצאה משמעותית לעסק, ומחשב מחודש פותח לכם את האפשרות לרכוש אותם במחיר שפוי ומשתלם.

מחפשים מחשבים מחודשים למכירה? חברת "אימג'קוד פתרונות בע"מ" מוכרת מגוון של מחשבים מחודשים, וניתן לצפות בהם בקישור הבא. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה במספר טלפון 03-9484910. נשמח לספק לכם שירות אמין ולהתאים לכם את המוצרים שמתאימים לכם בכל הקשור לפתרונות תוכנה וחומרה בעולם הברקוד, כולל מדפסות ברקוד, מסופונים, סורקי מסמכים – ועוד.