בתל אביב פועלות חברות רבות שעובדות יום וליל על הקידום העסקי שלהן. זה נכון למשרדים קטנים בהתפתחות, לארגונים שונים, לחברות קטנות, לסטארט-אפים ולחברות גדולות. בכל עסק רציני כיום יש כמובן גם רשת ענפה של מחשבים לתקשורת פנים-ארגונית ותקשורת עם העולם הגדול שבחוץ – לקוחות, ספקים – וכו'. במקום לרכוש כמות גדולה של מחשבים חדשים, כדאי מאוד לרכוש מחשבים מחודשים שמעניקים יחס טוב יותר בין העלות לתועלת שמקבלים מהרכישה. הם זולים יותר בעשרות אחוזים, מגיעים עם אחריות טובה ויחזיקו לכם לטווח ארוך. ניתן לבדוק כעת את המחשבים המחודשים הזמינים אצלנו בחברת אימג'קוד בקישור הבא. אם אתם מחפשים מחשבים מחודשים תל אביב, גוש דן ואיזור המרכז – אנחנו אופציה מעולה עבורכם.

רכישה בכמות גדולה

אם אתם עומדים בפני הקמה של עסק חדש או חברה חדשה, אם אתם עומדים בפני התרחבות עסקית, מקימים מחלקה חדשה וזקוקים לעוד מחשבים – רכישה של מחשבים מחודשים הם הדרך ללכת בה. המחשבים שאנחנו מוכרים עברו בדיקות קפדניות והם זמינים לעבודה לטווח הארוך. אנחנו מספקים פתרונות שונים בתחום החומרה ובתחום התוכנה ובעלי ניסיון רב בעבודה מול עסקים רבים, תוך מתן שירות לקוחות אישי וידע רב בהתאמה אישית של מוצרים ופתרונות לכל סוג של לקוח.

מחשב מחודש, מחשב יד 2, מחשב חדש

לא משנה אם אתם לקוח פרטי או לקוח עסקי, ולא משנה באיזה תחום העסק, מחשב מחודש הוא האופציה המשתלמת ביותר. מחשב יד 2 רגיל כמובן שאינו אמין כמו מחשב מחודש, ומחשב חדש הוא אמנם חדש – אך יקר באופן משמעותי, ולא מספק ביצועים טובים יותר ממחשב מחודש. כאשר משקללים את כל הפרמטרים, מחשב מחודש יספק לכם את אותה התועלת במחיר מופחת באופן ניכר. המחשבים שלנו מגיעים עם אחריות מהימנה ותוכלו ליהנות מהם בבית ובעסק לאורך זמן.

חברת "אימג'קוד – פתרונות בע"מ" עובדת עם עסקים רבים בתחומי הכלכלה, האלקטרוניקה, הרפואה, הלוגיסטיקה, הקמעונאות והרשויות. המוניטין שלנו רב ועשיר ומדבר בעד עצמו. ניתן לפנות אלינו במספר טלפון 03-9484910 או בכתובת דואר אלקטרוני office@imagecode.co.il או דרך האתר.