השוק מציע כיום מגוון רחב מאד של סורקים. ישנם סורקים ניידים, ישנם סורקים שולחניים. ישנם סורקים המיועדים לסריקת כמויות רבות של מסמכים וכאלה המסוגלים להתמודד עם סריקה בעומסים נמוכים. אם אתם מחפשים סורק המתחבר למחשב, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לבית העסק או למשרד שלכם, חשוב שתבחנו היטב כמה נקודות, לפני שאתם יוצאים לדרך – למשימת החיפוש:

טכנולוגיה ואופי השימוש

בין אם זה סורק למחשב של חברה מוכרת ובין אם לאו, עליכם לבחון, כאמור, כמה נקודות לפני הקנייה. אחת מהן היא הטכנולוגיה שעליה מתבסס הסורק וצריכת החשמל שלו. ישנן טכנולוגיות מסוימות, הדורשות צריכת חשמל גבוהה מאד (כמו CIS) וישנן פחות. אם אתם צפויים להשתמש בסורק לא מעט, חפשו כאלה, שצריכת החשמל שלהם איננה גבוהה כל כך. יחד עם זאת, במקרים כאלה, כדאי גם לשים דגש על האיכות ועל יכולתו של הסורק להתמודד עם סריקה רבה ובתדירות גבוהה. לצרכים משרדיים נוהגים לרכוש לרוב סורקים המתמודדים בהצלחה עם עומסים כבדים. סורקים כאלה נחשבים לאיכותיים מאד, הם מוצבים על השולחן ויהיו כבדים יותר מסורקים ניידים. אולם, במקרים אלה אסור להתפשר וגם אם הם תופסים יחסית מקום רב, הרי שאיכות הסריקה שהם יציעו, וגם העמידות הגבוהה שלהם, יהפכו את הרכישה למשתלמת מאד.

כמה זה עולה

כדאי לשים דגש גם על עניין המחיר. טווח המחירים של הסורקים, המתחברים ישירות אל המחשב, הוא רחב. הם יכולים לעלות מאות וגם כמה אלפי שקלים, כאשר המחיר מושפע בדרך כלל מטיב ומאיכות הסורק. סורק איכותי וחזק יעלה יותר מסורק ביתי, פשוט. סורק המיועד לעומסים כבדים יעלה יותר מסורק המתאים בעיקר לעומסים נמוכים או בינוניים.

מעוניינים לרכוש סורקים חדשים ואיכותיים לבית העסק שלכם או למשרד שבבעלותכם? חברת אימג' קוד היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה, שמתמחה בפתרונות סריקה, מעמידה לרשותכם מבחר של סורקים המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. סורקים אלה מביאים אתם איכות ברמה גבוהה והם מוצעים ללקוח במחירים אטרקטיביים. לפרטים, התקשרו לטלפון 03-9484910