בעידן שבו הטלפון החכם שלנו משרת אותנו לא מעט במהלך היום, ישנם כאלה הבוחרים להשתמש בו גם לצורך גיבוי תמונות או מסמכים שונים. הם משתמשים במצלמה ומעבירים, באופן הזה, את אותו מסמך או את אותה תמונה, לזיכרון הטלפון. אולם, אין כמו סורק ידני כדי להתמודד עם המשימה הזו בהצלחה, ובעיקר עבור אלה הנדרשים לסרוק כמויות רבות של מסמכים או תמונות, או מתבקשים לעשות זאת בתדירות גבוהה במהלך היום.

מגוון של סורקים

ישנם סוגים שונים של סורקים כיום. ישנם סורקים ידניים שהם גם ניידים ויש את השולחניים. סורקים ניידים יהיו שימושיים בעיקר לאלה, המעוניינים לקחת אתם את הסורק לכל מקום ולבצע בו את הסריקה עצמה. סורקים ניידים הם קומפקטיים בהשוואה לשולחניים ומשקלם נמוך יותר. יחד עם זאת, אם כמות הסריקות היא רבה, כדאי לשקול לרכוש סורקים שולחניים, הנחשבים לסורקים באיכות גבוהה מאד. סורקים שולחניים יכולים להתאים לעומסים שונים: ישנם המתאימים לעומסים קלים, אחרים לבינוניים ויש את החזקים במיוחד שיכולים להתמודד בהצלחה רבה גם עם עומסי סריקה כבדים. סורקים אלה יהיו גדולים יותר לרוב, כבדים גם ויתפסו מקום. אולם, לאור איכות הסריקה ומהירות הסריקה שלהם, הם בהחלט יהוו פתרון מושלם למשרדים או לבתי עסק, המוצאים עצמם סורקים כמויות רבות של מסמכים בכל יום.

למצוא את המתאים

למחפשים סורקים ידניים, כדאי לערוך סקר שוק ולבחון לעומק את האפשרויות הקיימות. חשוב מאד להגדיר את הצרכים – האם הסורק מיועד למשרד, לשימושם של לא מעט עובדים, או אולי לבית, לשימוש פרטי? כמה מסמכים צפויים לסרוק בכל יום ובאיזו תדירות? היכן מתכננים למקם אותו והאם רוצים לקחת אותו לכל מקום או שמא, מתכננים להעמיד אותו על שולחן העבודה במשרד? תשובות לשאלות אלו, כמו גם התייחסות לתקציב, תעזורנה לכם למצוא את הפתרון המושלם, את הסורק הידני שיספק לכם מענה נכון.

מחפשים סורקים ידניים? איכות ומחיר נוח חשובים לכם? חברת אימג' קוד היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה, שמתמחה בפתרונות סריקה, מעמידה לרשותכם מגוון של סורקים במחירים משתלמים. לפרטים, התקשרו לטלפון 03-9484910