השוק מציע לנו כיום מגוון רחב מאד של פתרונות, שבחלקם מספקים מענה מצוין גם לצרכים משרדיים ולבתי עסק שונים. כאלה בדיוק הם הסורקים, שכמותם אפשר גם למצוא בבתים פרטיים, אך עיקר השימוש בהם נעשה לצרכים אחרים. בין אם לצורך סריקת חוזים עסקיים חשובים, סריקת מסמכים ישנים לצורך תיעודם או לשם סריקת תמונות, הסורק הוא מוצר בעל חשיבות רבה, והוא מלווה אותנו לא מעט שנים. אחד הפיתוחים של השנים האחרונות הוא סורק מסמכים נייד, המגיע בגדלים שונים ובטווח רחב של מחירים.

איך הוא עובד

סורק נייד, ובדומה לסורק רגיל שאיננו נייד, מתבסס על כמה אלמנטים: על מקור אור, על חיישנים מסוג CCD או CIS ועל מנגנון האחראי על שינוע הדפים. באמצעות החיישנים שבו (חיישנים הרגישים לאור), הופך אותו אור שנקלט בהם למטען חשמלי. אותו מסמך הנסרק על ידי הסורק מואר באמצעות האור ובעזרת מנגנון שינוע הדפים, נלכד האור על ידי החיישנים והוא מוחזר לדף בתצורת אותות אלקטרוניים. הסורק סורק בכל פעם שורה אחת מהמסמך ומחבר בין השורות שנסרקו לתמונה אחת רציפה.

את מי הוא משמש

לסורק הנייד יתרונות רבים. שלא כמו הסורק הרגיל, הוא קומפקטי הרבה יותר וגם קל משקל. אפשר לחבר אותו ישירות לכל מחשב שרוצים, וגם למחשב נייד, ולשאת אותו בקלות לכל מקום. הוא איננו תופס מקום רב על השולחן ואפשר לאחסן אותו, כשהוא לא בשימוש, בארון או במגרה. את הסורקים הניידים של היום ניתן גם להפעיל באמצעות רשת האינטרנט האלחוטית או לחבר למחשב באמצעות USB. הסורק סורק את המסמכים, ובדומה לסורק הרגיל, במספר פורמטים, שמהם ניתן לבחור, וגם בשחור לבן או בצבע אם רוצים. המחירים של הסורקים הניידים נוחים מאד ומאחוריהם עומדות חברות מובילות בתחום, האחראיות על ייצורם.

זקוקים לסורק משרדי ומחפשים איכות וגם נוחות? חברת אימג' קוד היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה, שמתמחה בפתרונות סריקה, מעמידה לרשותכם מגוון רחב מאד של סורקים, לרבות סורקים ניידים של מיטב החברות בתחום. לפרטים, התקשרו לטלפון 03-9484910